Напередодні Різдва у КНП "Івано-Франківський міський клінічний перинатальний центр" відкрили оновлений блок інтенсивної терапії.

У відділенні новонароджених дітей зробили ремонт і встановили нове обладнання. Сучасна апаратура дозволяє контролювати дихання немовляток, роботу мозку і серця. Завдяки цьому лікарі можуть призначати необхідні малюкам догляд або лікування.

"Гарна новина полягає також і в тому, що відтепер ми маємо палату постінтенсивного догляду за немовлям - єдину в місті й області. У цій палаті мама може перебувати з новонародженою дитиною аж до виписки. Надалі спостереження за немовлям відбувається в катамнестичному кабінеті (до 2-х років)", - розповіла лікар-неонатолог Любов Гаркот. Палата постінтенсивної терапії одномісна, обладнана окремим санвузлом, адже іноді виходжування передчаснонароджених або хворих діток потребує чимало часу.

Відкриття оновленого блоку відбулося за участі міського голови Руслана Марцінківа, секретаря міської ради Оксани Савчук, керівника перинатального центру Сергія Стефанка, начальника Управління охорони здоров'я Марії Бойко та лікаря-неонатолога Любові Гаркот.